Aktualności

V edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

V edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Stowarzyszenie jest partnerem konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w piątej już edycji konkursu.

W tym roku nagrody i wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach:

  • Master of Business - przedsiębiorstwo, które zostało założone przez studenta, doktoranta, absolwenta lub pracownika Uniwersytetu Warszawskiego, osiągnęło sukces na rynku krajowym lub międzynarodowym i funkcjonuje na rynku dłużej niż 4 lata.
  • Przedsiębiorca Społeczny - organizacja, która wspiera działania na rzecz społeczeństwa i została założona przez studenta, doktoranta, absolwenta lub pracownika Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Innowacja / Innowator Roku - przedsiębiorcy oferujący innowacyjne produkty lub usługi lub stosujący nowoczesne/ innowacyjne rozwiązania organizacyjne. Przedsiębiorstwa założone przez studenta, doktoranta, absolwenta lub pracownika Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Przedsiębiorca Korporacyjny - pracownik, który zainicjował udokumentowane wdrożenie innowacyjnego produktu, usługi lub rozwiązania i jest studentem, doktorantem, absolwentem lub pracownikiem Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Start-up Roku UW - przynajmniej jeden z założycieli Start-upu jest studentem, doktorantem, absolwentem lub pracownikiem Uniwersytetu Warszawskiego. Czekamy na start- upy założone nie później niż 12 miesięcy przed terminem rozstrzygnięcia konkursu - wręczenia nagród, i działające nie dłużej niż 5 lat.

Ta edycja konkursu odbywa się pod patronatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Szczegółowy opis kategorii a także regulamin konkursu znajdują się na stronie konkursu: przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie, zgłoszenia można przesyłać do 4 kwietnia 2022.

Dodany: 10 lutego 2022