Aktualności

X Spotkanie (online) Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

X Spotkanie (online) Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy absolwenci,

W dniu 26 kwietnia o godz. 17:30, odbędzie się kolejna debata online Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW pt. “Krótkowzroczność strategiczna menedżerów”

Tym razem zajmiemy się zagadnieniem krótkowzroczności strategicznej menedżerów. To naszym zdaniem ważka sprawa. Dlaczego droga prowadząca do sukcesu biznesowego przynosi też wielkie porażki? Dlaczego powtarzanie skutecznych recept działania przynosi fiasko? To bardzo ważne pytania dlatego, że często zamiast odpowiedzi piętnuje się menedżerów. To oni przecież podejmując błędne decyzje okazują się strategicznie krótkowzroczni. Ale przecież krótkowzroczność strategiczna to nie tylko cecha menedżera, to także owoc kształtu organizacji i presji interesariuszy. Warto więc krótkowzroczność strategiczną rozbić na czynniki pierwsze i pokazać, z czego wynika oraz jak można zapobiegać jej negatywnym skutkom, zwłaszcza, że - jak się zdaje - pandemia zmieniła orientację strategiczną menedżerów.

W debacie weźmie udział: Przemysław Gdański, prezes BNP Paribas Bank Polska oraz prof. Wojciech Czakon - autor książki na temat krótkowzroczności strategicznej, a moderować ją będzie prof. Beata Glinka.

Jesteśmy przeświadczeni, że taki doborowy skład zapewni zarówno emocje jak i intelektualną refleksję z naciskiem na praktyczny aspekt problemu. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację się pod tym linkiem: 

https://online.ikongres.pl/conference/x_spotkanie_absolwentow_pt_krotkowzrocznosc_strategiczna_menedzerow

Do zobaczenia!

Dodany: 12 kwietnia 2021