Aktualności

XX Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

XX Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Drodzy absolwenci,

W dniu 4 grudnia 2023 o godz. 18:00, odbędzie się kolejne spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW pt. Okiem praktyka: Zarządzanie - teoria a brutalna praktyka.

"Zarządzanie - teoria a brutalna praktyka" otwiera możliwości do postawienia różnych tez.

  • Podczas specjalnego wykładu z elementami business case’ów poprowadzonego przez Macieja Zientarę znanego przedsiębiorcę, inwestora, menadżera, zarządzającego Supernova Development będziemy mogli poznać kilka z nich, między innymi:
  • Rzeczywista praktyka zarządzania może być brutalna ze względu na niespodziewane trudności, presję czasu i konieczność podejmowania szybkich decyzji.
  • Teoria zarządzania często nie odzwierciedla rzeczywistych wyzwań i sytuacji, z jakimi menedżerowie muszą się zmierzyć w codziennej praktyce.
  • Menedżerowie muszą umiejętnie dostosowywać teoretyczne podejścia do zarządzania do specyfiki swojego środowiska i sytuacji, co często wymaga elastyczności i kreatywności.
  • Doświadczenie zdobyte w trakcie praktyki jest nieocenionym źródłem wiedzy, które często przewyższa wartość teoretycznych koncepcji.
  • W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym menedżerowie muszą nieustannie doskonalić swoje umiejętności, aby skutecznie radzić sobie z wyzwaniami praktyki zarządzania.

Maciej Zientara od ponad 25 lat jest aktywnym uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego. Posiada wieloletnie transakcyjne i praktyczne doświadczenie w zakresie M&A, inżynierii finansowej, zarządzania funduszami inwestycyjnymi oraz portfelami przedsiębiorstw. Skutecznie prowadzi inwestycje na Cyprze, Chorwacji oraz USA. Absolwent AMP IESE Business School w Barcelonie oraz  SGH w Warszawie. Na stałe mieszkających na Cyprze.

Zapraszamy 04 grudnia 2023 r. o godz. 18:00. 

Miejsce spotkania: Wydział Zarządzania UW, ul. Szturmowa 1/3, Warszawa. Sala: TBD

Liczba miejsc na wykład jest ograniczona, decyduje kolejność rejestracji. Link do rejestracji poniżej. Tylko osoby zarejestrowane będą miały możliwość uczestniczenia w spotkaniu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację się pod tym linkiem: 

https://online.ikongres.pl/conference/xx_spotkanie_absolwentow_pt_okiem_praktyka_zarzadzanie_-_teoria_a_brutalna_praktyka

Do zobaczenia!

Dodany: 15 listopada 2023